Translator

Polub mnie :)

Szukaj na tym blogu

czwartek, 18 maja 2017

Drzwi do trzeciego oka


Temat trzeciego oka jest bardzo popularny wśród tych , którzy interesują się duchowością i ezoteryką. Czytamy wszędzie o rozmaitych technikach jego otwarcia , ale gdzie ono się dokładnie znajduje nie znajdziemy za dużo informacji. Jedynie takie typu: na czole, czy między brwiami. Dziś czerpiąc informacje z książki "Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych" opiszę jak dokładnie wyznaczyć jego miejsce. Piszę to w nawiązaniu do nauki widzenia aury, ponieważ przez to miejsce ją postrzegamy.

1. Przed wskazaniem precyzyjnej lokalizacji obszaru parapsychicznego widzenia - trzeciego oka- należy poznać punkty koncentracji lub też centralne punkty pola widzenia fizycznego i parapsychicznego. Świadomość tego, jak przesuwa się punkt centralny, kiedy przełączasz się z widzenia fizycznego na parapsychiczne, jest niezbędne, by zrozumieć i skutecznie wykorzystywać obszar parapsychicznego odbioru widzenia.

2. Rozpocznij od znalezienia centralnego punktu pola widzenia fizycznego.Rozluźnij się i spójrz przed siebie. patrząc na widok przed tobą, poczuj, gdzie w stosunku do twojej twarzy znajduje się centrum Twojego pola widzenia. Np. jeśli miałaby zostać narysowana linia prosta od środka twojego pola widzenia do twojej twarzy, w którym miejscu dotknęłaby ona twojej twarzy ? U większości ludzi środek pola fizycznego znajduje się pomiędzy oczami, około 2,5 cm poniżej brwi, na grzbiecie nosa.

3. Poeksperymentuj, by mieć jasność co do tego, gdzie znajduje się centrum Twojego pola fizycznego widzenia. Jeśli masz trudności, wyciągnij rękę, skieruj na siebie palec wskazujący i z otwartymi oczami powoli zbliżaj go do siebie ( trzymając go w centrum Twojego pola widzenia), dopóki nie dotknie twoje twarzy. Nie skupiaj się na palcu. Patrz prosto przed siebie i trzymaj palec w centrum tego co widzisz, dopóki nie dotknie od Twojej twarzy. Ten punkt jest środkiem Twojego pola widzenia.

4. Teraz odnajdź środek pola parapsychicznego widzenia. Zanim zaczniesz, poświęć kilka chwil na to, by w pełni poczuć środek pola fizycznego widzenia. Poczuj, że możesz zidentyfikować ten obszar i bądź świadom jego istnienia. Teraz zamknij oczy. Zobacz, czy zauważyłeś przesunięcie pola widzenia lub jego środka. Większość ludzi czuje niewielkie, ale wyraźne przesunięcie w górę, ponieważ gdy zamykasz oczy, w większości przypadków automatycznie przełączasz się z widzenia fizycznego na parapsychiczne. Z otwartymi oczami posiadasz obydwie możliwości, ale zwykle ignorujesz lub nie jesteś świadomy parapsychicznego widzenia, na korzyść fizycznego widzenia, którego nauczyłeś się używać.

5. Otwórz i zamknij oczy. Zobacz, czy czujesz zmianę . Teraz z zamkniętymi oczami, postarają się poczuć środek pola wizualnego jakie posiadasz, nawet jeśli wszystko co widzisz to ciemność. U większości ludzi środek ten znajduje się wyżej niż środek pola ich widzenia fizycznego - zwykle w obszarze czoła od 1,5 do 2,5 cm nad poziomem brwi. Jeśli trudno Ci poczuć ten punkt centralny, miej oczy zamknięte i przesuń palec w kierunku twarzy. Staraj się dotknąć twarz palcem w miejscu, gdzie skupiasz wzrok , mając zamknięte oczy. Nie jest istotne co widzisz, nawet jeśli to kompletna ciemność, po prostu pozostań w tym punkcie. Rozwinięcie świadomości tego pola widzenia i przesunięcia punktu centralnego, jest kluczem do zrozumienia i wykorzystywania obszary parapsychicznego odbioru widzenia. Poprzez większe skupienie uwagi wizualnej w tym miejscu, łatwiej ci będzie odbierać wizualne wrażenia parapsychiczne. 

Jeśli będziesz ćwiczyć tą technikę z inną osobą i okaże się , że jej punkty centralne różnią się od twoich, obydwoje macie rację. Każdy posiada i odczuwa te punkty trochę inaczej, zarówno w przypadku pola widzenia fizycznego jak i parapsychicznego. To co się liczy to nie precyzyjna lokalizacja punktów centralny, ale przesunięcie, a jakie pojawia się kiedy zmieniasz wizje fizyczną na parapsychiczną.Gdy już opanujesz to przesunięcie, posiądziesz zdolność odbierania obrazów jasnowidzenia i widzenia aury na żądanie.

To tyle z książki. Nie muszę wyznaczać sobie tego punktu, mam między brwiami od jakiegoś czasu czerwoną lekko opuchniętą plamkę. Gdybym patrząc w lustro nakleiła tam małe kółeczko, po zamknięciu oczu, skupiając się na tej naklejce byłabym pewna, że to jest dokładna lokalizacja mojego trzeciego oka.

A okulary do nauki widzenia aury znacie ? Nie ? To poznacie w następnym poście :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drukuj